CLASS HEAD COACH SCHOOL TEAM
321A Shane Bird  Oberlin Decatur Community High School  STATE CHAMPIONS
321A Bill Johnson Norton Community High School FIRST TEAM
321A Joe Gassmann Garden Plain High School FIRST TEAM
321A Matt Sims Colby High School FIRST TEAM
321A Mike Porsch Hoxie High School FIRST TEAM
321A Josh Parker Mission Valley HS FIRST TEAM
321A Jeremy Samson WaKeeney-Trego Community  FIRST TEAM
321A Brandon Pfeifer Ellis High School FIRST TEAM
321A Dylan Loyd St. Francis Community High School FIRST TEAM
321A Casey Lickteig Cherryvale High School FIRST TEAM
321A Brett Kramer Jayhawk-Linn High School FIRST TEAM
321A Brock Hutchinson Smith Center High School FIRST TEAM
321A Dusty Rhodes Douglass High School FIRST TEAM
321A Andy Niemczyk Beloit High School FIRST TEAM
321A Andy Kenney Phillipsburg High School FIRST TEAM
321A Chris Wilson Halstead High School FIRST TEAM
321A Jay Doornbos Council Grove High School HONORABLE MENTION
321A Aaron Haselwood Fredonia High School HONORABLE MENTION
321A Derick Budke Chase County High School HONORABLE MENTION
321A Casey Gobel Remington High School HONORABLE MENTION
321A Joseph Sramek Goodland High School  HONORABLE MENTION
321A Scott O'Hare Hillsboro High School HONORABLE MENTION
321A Mike Davison Eureka High School HONORABLE MENTION
321A Ricky Creek Sabetha High School HONORABLE MENTION
       
4A Mike Juby Buhler High School STATE CHAMPIONS
4A Jason Storm Altamont-Labette County FIRST TEAM
4A David Roberts Perry-Lecompton High School FIRST TEAM
4A Bobby Bovaird Louisburg High School FIRST TEAM
4A Ben Elliott Smoky Valley High School FIRST TEAM
4A Tate Thompson Pratt High School FIRST TEAM
4A James Stout Abilene High School FIRST TEAM
4A Doug Vander Linden Burlington High School FIRST TEAM
4A Brandon Terry Augusta High School FIRST TEAM
4A Travis Elliott Chapman High School FIRST TEAM
4A Doug Broadfoot Hesston High School FIRST TEAM
4A Andy Albright Chanute High School FIRST TEAM
4A Rick Langerot Mulvane High School FIRST TEAM
4A Kevin Brown Wamego High School HONORABLE MENTION
4A Regan Erickson Santa Fe Trail High School HONORABLE MENTION
4A Aaron Dirks Scott Community High School HONORABLE MENTION
4A Dan Pray Rock Creek High School HONORABLE MENTION
4A Kit Harris Baldwin High School HONORABLE MENTION
4A Brandon Pigorsch Clay Center Community High School HONORABLE MENTION
4A Matt Sleder Larned High School HONORABLE MENTION
       
5A Mike Medina St. James Academy STATE CHAMPIONS
5A Brett Means Goddard High School FIRST TEAM
5A Cody Parks Blue Valley Southwest FIRST TEAM
5A Nathan Broeckelman Great Bend High School FIRST TEAM
5A Doug Kretzer McPherson High School FIRST TEAM
5A Kanean Wendell Salina South High School FIRST TEAM
5A Brandon Jobe Bonner Springs FIRST TEAM
5A Patrick Kelly Topeka-Seaman FIRST TEAM
5A J.D. JOHNSON Bishop Carroll Catholic High School HONORABLE MENTION
5A Todd Sacquitne Wichita Heights HONORABLE MENTION
5A Brett Fiene Andover High School HONORABLE MENTION
5A Greg Buckbee Arkansas City High School HONORABLE MENTION
5A Tucker Woofter Spring Hill High School HONORABLE MENTION
5A Jason Puderbaugh Basehor-Linwood HONORABLE MENTION
       
       
6A Randy Lowe Blue Valley West High School STATE CHAMPIONS
6A Mike Garcia Hutchinson High School FIRST TEAM
6A Bill Ross Derby High School FIRST TEAM
6A Lance Larson Olathe East High School FIRST TEAM
6A Damon Parker Washburn Rural High School FIRST TEAM
6A Tim Serbousek Blue Valley Northwest High School FIRST TEAM
6A Mike Gillman Lawrence Free State High School FIRST TEAM
6A Kurt Parker Wyandotte High School HONORABLE MENTION
6A Patrick Naughton Lawrence High School HONORABLE MENTION
6A Kale Mann Blue Valley High School HONORABLE MENTION
6A Robert Gonzales Manhattan High School HONORABLE MENTION
6A Quinton Burgess Wichita North High School HONORABLE MENTION