CLASS HEAD COACH SCHOOL TEAM
321A Ricky Creek Sabetha STATE CHAMPIONS
321A Mike Porsch Hoxie FIRST TEAM
321A Bill Johnson Norton Community High School FIRST TEAM
321A Matt Sims Colby High School FIRST TEAM
321A Shane Bird Oberlin-Decatur Community High School FIRST TEAM
321A Casey Lickteig Cherryvale FIRST TEAM
321A Doug Broadfoot Hesston FIRST TEAM
321A Derick Budke Chase County Jr/Sr High School FIRST TEAM
321A Dusty Rhodes Douglass High School FIRST TEAM
321A David Roberts Perry Lecompton High School FIRST TEAM
321A Dylan Loyd St. Francis Community High School FIRST TEAM
321A Andy Niemczyk Beloit FIRST TEAM
321A Brock Hutchinson Smith Center FIRST TEAM
321A Jon Lippelmann Scott Community HS FIRST TEAM
321A Scott Urban Atwoo-Rawlins County FIRST TEAM
321A Jeremy Trego FIRST TEAM
321A Joe Gassmann Garden Plain FIRST TEAM
321A Mark Schottler Lyons FIRST TEAM
321A Jay Doornbos Council Grove High School FIRST TEAM
321A Andy Kenney Phillipsburg High School FIRST TEAM
321A Dusty Rhodes Douglass High School HONORABLE MENTION
4A Mike Juby Buhler STATE CHAMPIONS
4A Jason Storm Altamont- Labette County FIRST TEAM
4A Tucker Woofter Spring Hill FIRST TEAM
4A Regan Erickson Santa Fe Trail FIRST TEAM
4A Mitch McComb Wellington FIRST TEAM
4A Brandon Jobe Bonner Springs FIRST TEAM
4A Kit Harris Baldwin FIRST TEAM
4A Tate Thompson Pratt High School FIRST TEAM
4A Jeff Sheets Chapman FIRST TEAM
4A Brandon Terry Augusta High School FIRST TEAM
4A Greg Buckbee Arkansas City HONORABLE MENTION
4A Matt Sleder Larned HONORABLE MENTION
4A Brandon Pigorsch Clay Center Community HONORABLE MENTION
4A Rick Langerot Mulvane HONORABLE MENTION
4A Doug Vander Linden Burlington HONORABLE MENTION
4A Robert Bovaird Louisburg High School HONORABLE MENTION
4A Keith Aikin Frontenac High Schoo HONORABLE MENTION
4A Douglas Kretzer McPherson HONORABLE MENTION
4A Casey Black/Brent Lane Ottawa High School HONORABLE MENTION
5A Mike Medina St. James Academy STATE CHAMPIONS
5A Kurt Parker Wyandotte High Schoold FIRST TEAM
5A Nathan Broeckelman Great Bend FIRST TEAM
5A Cody Parks Blue Valley Southwest FIRST TEAM
5A Todd Sacquitne Wichita Heights FIRST TEAM
5A J.D. Johnson Bishop Carroll FIRST TEAM
5A Brett Fiene Andover High School FIRST TEAM
5A Travis Keal Mill Valley FIRST TEAM
5A Tate Lowe Valley Center FIRST TEAM
5A Kanean Wendell Salina South HONORABLE MENTION
5A Patrick Kelly Topeka-Seaman HONORABLE MENTION
5A Tyler Rodden Olathe West HONORABLE MENTION
6A Tim Serbousek Blue Valley Northwest STATE CHAMPIONS
6A Kale Mann Blue Valley High School FIRST TEAM
6A Zach Davies J.C. Harmon High School HONORABLE MENTION
6A Mike Garcia Hutchinson HONORABLE MENTION
6A Erich Singer Topeka High School HONORABLE MENTION
6A Mike Gillman Free State High School HONORABLE MENTION