CLASS HEAD COACH SCHOOL TEAM
6A Tom Peterman Shawnee Mission North FIRST TEAM
6A Erich Singer Topeka High School FIRST TEAM
6A Tyler Cordts Gardner-Edgerton FIRST TEAM
6A Casey Curran Blue Valley North FIRST TEAM
6A Damon Parker Washburn Rural High School FIRST TEAM
6A Tim Serbousek Blue Valley Northwest FIRST TEAM
6A Bill Ross Derby FIRST TEAM
6A Lars Lueders Dodge City HONORABLE MENTION
6A Kurt Parker Wyandotte High School HONORABLE MENTION
6A Robert Gonzales Manhattan High School HONORABLE MENTION
6A Matt Baker Shawnee Mission West HONORABLE MENTION
6A Laster Junction City HONORABLE MENTION
6A Kale Mann Blue Valley High HONORABLE MENTION
6A Mike Garcia Hutchionson HONORABLE MENTION
5A Mike Medina Saint James Academy FIRST TEAM
5A Nathan Broeckelman Great Bend FIRST TEAM
5A Travis Keal Mill Valley FIRST TEAM
5A Brett Fiene Andover High School FIRST TEAM
5A Tate Lowe Valley Center FIRST TEAM
5A Cody Parks Blue Valley Southwest FIRST TEAM
5A scott rieck Pittsburg FIRST TEAM
5A Jacob Beck Leavenworth High School HONORABLE MENTION
5A Patrick Kelly Seaman High School HONORABLE MENTION
4A Nick Flowers Nickerson High School FIRST TEAM
4A Kevin Brown Wamego FIRST TEAM
4A Tate Thompson Pratt High School FIRST TEAM
4A Matt Kerr Maize South FIRST TEAM
4A James Stout Abilene High School FIRST TEAM
4A Matt Sims Colby High School FIRST TEAM
4A Brandon Terry Augusta High School FIRST TEAM
4A Brandon Pigorsch Clay Center Community FIRST TEAM
4A Regan Erickson Santa Fe Trail High School FIRST TEAM
4A Mike Juby Buhler FIRST TEAM
4A Brandon Jobe Bonner Springs FIRST TEAM
4A Jeff Sheets Chapman HONORABLE MENTION
4A Doug Kretzer McPherson HONORABLE MENTION
4A Tucker Woofter Spring Hill HONORABLE MENTION
4A Doug Vander Linden Burlington High School HONORABLE MENTION
4A Joe Zlatnik Basehor-Linwood HONORABLE MENTION
4A Guy Johnson Clearwater HONORABLE MENTION
4A Walter Vandeventer Prairie View, LaCygne HONORABLE MENTION
4A Keith Aikin Frontenac High School HONORABLE MENTION
4A Bobby Bovaird Louisburg HONORABLE MENTION
321A Mike Porsch Hoxie FIRST TEAM
321A Dakota Hayes Thomas More Prep - Marian FIRST TEAM
321A Bill Johnson Norton Community High Schoo FIRST TEAM
321A Jude Wilson St. Marys High School FIRST TEAM
321A Scott Urban Atwood-Rawlins County FIRST TEAM
321A Matt Fox Sublette FIRST TEAM
321A Casey Lickteig Cherryvale FIRST TEAM
321A David Roberts Perry-Lecompton High School FIRST TEAM
321A Brock Hutchinson Smith Center FIRST TEAM
321A Daniel J. Schmidt Hoisington FIRST TEAM
321A Andy Niemczyk Beloit High School FIRST TEAM
321A Jay Doornbos Council Grove FIRST TEAM
321A Doug Broadfoot Hesston High School FIRST TEAM
321A Shane Bird Decatur Community FIRST TEAM
321A Joe Gassmann Garden Plain FIRST TEAM
321A Carl Swendson Doniphan West FIRST TEAM
321A Andy Kenney Phillipsburg FIRST TEAM
321A Dusty Rhodes Douglass High School FIRST TEAM
321A Danny Grater Riley County High School HONORABLE MENTION
321A Mark Schottler Lyons HONORABLE MENTION
321A Aaron Haselwood Fredonia High School HONORABLE MENTION
321A Jeremy Samson Trego Community High School HONORABLE MENTION
321A Kevin Weber West Elk High School HONORABLE MENTION
321A Tim Resler Riverside HONORABLE MENTION
321A Corey Dobson Plainville High School HONORABLE MENTION