CLASS HEAD COACH SCHOOL TEAM
321A John Niehues Garden Plain STATE CHAMPIONS
321A Casey Lickteig Cherryvale FIRST TEAM
321A Jay Doornbos Council Grove High School FIRST TEAM
321A Jude Wilson St. Marys High School FIRST TEAM
321A Tim Resler Wathena Riverside FIRST TEAM
321A Brock Hutchinson Smith Center FIRST TEAM
321A Scott Urban Atwood-Rawlins County FIRST TEAM
321A John Gardner Lincoln FIRST TEAM
321A Matt Fox Sublette High School FIRST TEAM
321A Andy Niemczyk Beloit High School FIRST TEAM
321A Joe Buresh Phillipsburg FIRST TEAM
321A Joe Buresh Phillipsburg FIRST TEAM
321A Bill Johnson Norton Community High School FIRST TEAM
321A Jeremy Samson Trego Community FIRST TEAM
321A Corey Dobson Plainville FIRST TEAM
321A Mark Schottler Lyons FIRST TEAM
321A Dusty Rhodes Douglass High School FIRST TEAM
321A Jon Lippelmann Scott Community High School HONORABLE MENTION
321A Aaron Haselwood Fredonia High School HONORABLE MENTION
321A Mike Davison Eureka/ Flint Hills HONORABLE MENTION
 
4A Guy Johnson Clearwater STATE CHAMPIONS
4A Doug Vander Linden Burlington High School FIRST TEAM
4A Matt Sims Colby High School FIRST TEAM
4A Kit Harris Baldwin FIRST TEAM
4A Jeff Sheets Chapman FIRST TEAM
4A Brandon Terry Augusta High School FIRST TEAM
4A Doug Kretzer McPherson FIRST TEAM
4A Cullen Jackson Holton High School FIRST TEAM
4A Regan Erickson Santa Fe Trail FIRST TEAM
4A Bobby Bovaird Louisburg FIRST TEAM
4A Joe Tokarz Ottawa FIRST TEAM
4A Mike Juby Buhler HONORABLE MENTION
4A Shannon Sawner De Soto High School HONORABLE MENTION
4A Andy Albright Chanute HONORABLE MENTION
4A Keith Aikin Frontenac High School HONORABLE MENTION
4A Joseph Sramek Goodland HONORABLE MENTION
4A Rick Langerot Mulvane HONORABLE MENTION
4A Tucker Woofter Spring Hill HONORABLE MENTION
 
5A Mike Medina Saint James Academy STATE CHAMPIONS
5A Brian Shelton Valley Center FIRST TEAM
5A Nathan Broeckelman Great Bend FIRST TEAM
5A Brett Fiene Andover High School FIRST TEAM
5A Brandon Jobe Bonner Springs FIRST TEAM
5A Matt Kerr Maize South High FIRST TEAM
5A Jacob Beck Leavenworth High School FIRST TEAM
5A Shannon Peters Salina Central High FIRST TEAM
5A Patrick Kelly Seaman FIRST TEAM
5A Travis Keal Mill Valley FIRST TEAM
5A Freddy Maisberger Highland Park High HONORABLE MENTION
5A Cody Parks Blue Valley Southwest HONORABLE MENTION
5A Chad Parks Shawnee Heights HONORABLE MENTION
5A Greg Buckbee Arkansas City HONORABLE MENTION
 
6A Tim Serbousek Blue Valley Northwest STATE CHAMPIONS
6A Damon Parker Washburn Rural FIRST TEAM
6A Steve Mesa Olathe Northwest FIRST TEAM
6A KURT PARKER WYANDOTTE HIGH SCHOOL FIRST TEAM
6A Mike Gillman Free State HS FIRST TEAM
6A Bill Ross Derby HONORABLE MENTION
6A Robert Gonzales Manhattan High HONORABLE MENTION
6A Carlos Prieto Garden City HONORABLE MENTION
6A Tom Peterman Shawnee Mission North HONORABLE MENTION
6A Kale Mann Blue Valley High School HONORABLE MENTION
6A Mike Garcia Hutchinson HONORABLE MENTION
6A Erich Singer Topeka High HONORABLE MENTION